GRUPA KEMERLİ

O nas

Ukryci Bohaterowie Twojego Komfortu

Grupa Kemerli

Kemerli Metal została założona w czerwcu 2008 roku w Kayseri na obszarze o powierzchni 23 000 m², aby zaspokoić potrzeby sektora meblarskiego i budowlanego w Turcji.

W ciągu czasu nasza firma zwiększyła zarówno różnorodność produktów, jak i wielkość rynku, produkując pod marką Kemerli przemysłowe druty zgrzewane do sektora meblarskiego oraz w ramach marki Kemerix włókna stalowe do betonu dla sektora budowlanego.

W ramach naszej polityki zaspokajania najwyższych oczekiwań i potrzeb klientów, w ostatnim okresie dodaliśmy do naszych marek Santel, Telsan i Abakan, zwiększając tym samym różnorodność naszych produktów.

Zrównoważony rozwój jest jedną z fundamentalnych wartości Kemerli Metal, a naszym celem jest działanie zgodnie z nią, współpracując z klientami i resztą świata. W tym celu w centrum naszych procesów produkcyjnych znajdują się metody czystej produkcji i zasady gospodarki cyrkularnej. Dążymy do neutralności węglowej, wspierając działania na rzecz odnawialnych źródeł energii w celu kompensacji emisji dwutlenku węgla powstałych w wyniku naszych działań. Stosujemy strategie efektywności energetycznej, aby bardziej efektywnie gospodarować zasobami, jednocześnie ciągle oceniając i poprawiając wpływ naszych produktów na środowisko za pomocą analizy cyklu życia. W ten sposób zobowiązujemy się do dostarczania produktów i usług przyjaznych dla środowiska i wysokiej jakości, dbając o zrównoważoną przyszłość.

Nasza firma jest zarządzana w oparciu o doświadczenie zdobyte od momentu jej powstania oraz nowoczesne kadry zarządzające, koncentrując się na ciągłym rozwoju, kontroli procesów statystycznych, satysfakcji klientów, zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej.

Wizją Kemerli Metal jest do 2030 roku zajęcie miejsca w czołówce światowych firm w branży meblarskiej i budowlanej w Turcji.

Długoterminowym celem Kemerli Metal jest stanie się światową marką.

Nasze działania, rozwój biznesowy i szkolenia są prowadzone zgodnie z tymi założeniami.

GRUPA KEMERLİ

Misja i Wizja

Świadczenie usług i produktów zgodnie ze Standardami Jakości w celu maksymalizacji zadowolenia klienta, wypełnianie obowiązków wobec ludzkości, środowiska i wartości uniwersalnych, skuteczne i efektywne wykorzystanie Infrastruktury Technologicznej, zapewnienie satysfakcji i zadowolenia naszych pracowników.

Stać się preferowaną i śledzoną firmą w branży.

Przestrzegać wymagań prawnych i legislacyjnych, spełniać oczekiwania klientów oferując produkty wysokiej jakości na czas, Tworzyć klientów lojalnych wobec naszej marki, przyczyniać się do szerzenia świadomości jakości w społeczeństwie, stać się pionierem w zapobieganiu zanieczyszczeniom środowiska, zapewnienie bezpiecznego wykonywania pracy pod względem zdrowia pracowników

GRUPA KEMERLİ
Kamienie Milowe
2008

Rozpoczęła działalność od produkcji drutu zszywkowego.

2009

Zrealizowano pierwszą krajową produkcję drutu stalowego do zbrojenia betonu marki Kemerix.

2010

Swoją jakość potwierdził uzyskując certyfikaty jakości ISO 9000, ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

2011

Otrzymanie certyfikatów zgodności CE i TSE dla produktu Kemerix.

2014

Badania techniczne zostały przyspieszone dla produktu Kemerix.

2015

Jako spółka akcyjna po raz kolejny wzmocniła swoją pracę.

2016

Wyprzedziła konkurencję o krok badaniami innowacyjności.

2017

Druga fabryka firmy Kemerix rozpoczęła produkcję w Kocaeli Dilovası OSB.

GRUPA KEMERLİ
Spółki naszej Grupy
Kemerli Zımba
Kemerix
Kemex
https://kemerlitarim.com/
Kemerli Akademi