GRUPA KEMERLİ

O nas

Ukryci Bohaterowie Twojego Komfortu

Grupa Kemerli

Firma Kemerli Metal została założona w Kayseri w czerwcu 2008 roku na powierzchni 23.000 m². Swoją działalność rozpoczęła w celu zaspokojenia potrzeb przemysłu meblarskiego i budowlanego w Turcji.

Nasza firma, która z czasem zwiększyła zarówno swój asortyment, jak i wielkość rynku, produkuje pod marką Kemerli zszywki przemysłowe dla sektora materaców i mebli oraz włókna stalowo-betonowe dla sektora budowlanego pod marką Kemerix.

W ramach naszej polityki zaspokajania potrzeb i oczekiwań klientów na najwyższym poziomie, w ostatnim czasie do naszych marek dołączyły Santel, Telsan i Abakan, dzięki czemu nastąpił wzrost różnorodności produktowej.

W 2017 roku, równolegle z rosnącym zapotrzebowaniem i rosnącym wolumenem działalności, został założony drugi zakład produkcyjny w Dilovası (Kocaeli).

Nasza firma zarządzana jest zgodnie z polityką opartą na ciągłym rozwoju, statystycznej kontroli procesu, zadowoleniu klienta, zrównoważonym rozwoju i odpowiedzialności społecznej dzięki doświadczeniu zdobytemu od momentu powstania i nowoczesnej kadrze zarządzającej.

Wizją naszej organizacji, która jest wiodącą firmą w sektorze meblarskim i budowlanym w Turcji, jest zajęcie miejsca wśród wiodących firm na świecie do 2030 roku.

Długoterminowym celem Kemerli Metal jest stanie się światową marką.

Nasza praca, rozwój biznesu i szkolenia są kontynuowane w tym kierunku.

GRUPA KEMERLİ

Misja i Wizja

Świadczenie usług i produktów zgodnie ze Standardami Jakości w celu maksymalizacji zadowolenia klienta, wypełnianie obowiązków wobec ludzkości, środowiska i wartości uniwersalnych, skuteczne i efektywne wykorzystanie Infrastruktury Technologicznej, zapewnienie satysfakcji i zadowolenia naszych pracowników.

Stać się preferowaną i śledzoną firmą w branży.

Przestrzegać wymagań prawnych i legislacyjnych, spełniać oczekiwania klientów oferując produkty wysokiej jakości na czas, Tworzyć klientów lojalnych wobec naszej marki, przyczyniać się do szerzenia świadomości jakości w społeczeństwie, stać się pionierem w zapobieganiu zanieczyszczeniom środowiska, zapewnienie bezpiecznego wykonywania pracy pod względem zdrowia pracowników

GRUPA KEMERLİ
Kamienie Milowe
2008

Rozpoczęła działalność od produkcji drutu zszywkowego.

2009

Zrealizowano pierwszą krajową produkcję drutu stalowego do zbrojenia betonu marki Kemerix.

2010

Swoją jakość potwierdził uzyskując certyfikaty jakości ISO 9000, ISO 14001 oraz OHSAS 18001.

2011

Otrzymanie certyfikatów zgodności CE i TSE dla produktu Kemerix.

2014

Badania techniczne zostały przyspieszone dla produktu Kemerix.

2015

Jako spółka akcyjna po raz kolejny wzmocniła swoją pracę.

2016

Wyprzedziła konkurencję o krok badaniami innowacyjności.

2017

Druga fabryka firmy Kemerix rozpoczęła produkcję w Kocaeli Dilovası OSB.

GRUPA KEMERLİ
Spółki naszej Grupy
Kemerli Zımba
Kemerix
Kemex
https://kemerlitarim.com/
Kemerli Akademi